ArceniaV RolePlay
Sunucu ArceniaV RolePlay
IP 49.12.85.134:30120
Web https://roleplay.arcenia.com/
Oyuncu NA
Client fiveM
Rank Normal
Oy 1
Tags Roleplay
ONLINE
IP 49.12.85.134:30120
Web https://roleplay.arcenia.com/

                                   Hakkımızda

 

Arcenia Network / Sunucu Hizmet Ekibi 18.07.2017 tarihinde kurulan bir oluşumdur.
Özel sunucusu kurulabilen oyunları tek bir isim altında toplamayı ve bu sunucuları en iyi sunucu haline getirmeyi hedeflemektedir. Arcenia Network'ün var oluşunun asıl sebepleri Türkiye konjonktüründe böyle bir oluşumun olmamasıdır.


Vizyonumuz ise oyunculara güvenli bir oyun ortamı sağlayıp oyuncuların güvenini kazanmaktır. Bizi Sadece tek bir sunucumuz, tek bir oyunumuz için değil tüm oyun sunucularımız için alternatif olarak değerlendirmelerini sağlamaktır.


Alt yapımızın tüm hizmetleri Atroks İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. aynı zamanda Arcenia Network bir Atroks iştikrarıdır. Dolayısıyla Arcenia Network size kendisi haricinde de kurumsal bir muhattap sunmaktadır. Atroks İnternet ve Bilişim Hizmetleri teknik ekibi de doğrudan Arcenia Network'e desteğini vermektedir bu sebeple teknik alt yapısı güçlü bir game network'dür.


ArceniaV RolePlay: olarak tüm oyunculara kaliteli bir oyun ortamı sağlamak için kurulduk. Eşsiz ve lezzetli sistemlerimiz ile FİVEM platformuna adım atmış bulunmaktayız. ArceniaV RolePlay yönetim ekibi olarak; adaleti ve saygıyı ön planda tuttuk. Tüm oyuncularımıza adaletli ve saygılı davranmayı amaçlayarak sunucuda ilk düzeni kurmuş olduk. ArceniaV RolePlay olarak; ilk başta saygılı, samimi, arkadaş dolu, adaletli ve son olarak kaliteli bir sunucu olmayı hedefliyoruz, umarım ki sizler sayesinde tüm hedeflerimize adım atmak yerine koşuyor olacağız.

Siz değerli oyuncularımızdan beklentimizi yüksek tutuyoruz. Umuyoruz ki sizlerde emeğimizin karşılığını vereceğinizden eminiz. ArceniaV RolePlay'de "pay to win" yerine "eşit" oyuncular bulunuyor.

Son Yorumlar
gameblood

Çok iyi bir sunucu herkese tavsiye ederim.

truva123

Herkesi bekliyoruz.